Home /

Elektronik Üretim Şirketi, PCB Montajı Çin

Sözleşmeli elektronik üretim hizmetleri şirketi, PCB montajı imalatı, Seç ve Yerleştir SMT montajı, Büyük IC/Direnç/Kapasitör Stok Deposu Hongkong, Shenzhen, Çin'de Bulun, BOM Bileşenleri Parça Tedarik hizmetleri.

flexible PCB manufacturing
Yüksek Kaliteli Esnek PCB Tedarikçisi

Düşük maliyetli - Hızlı Dönüş - yüksek kaliteli Flex PCB Seri Üretimi

PCBSINO, yüksek güvenilirliğe sahip Esnek PCB Üretim hizmetleri sunar. gereksinimlerinizle tamamen uyumlu olmak. Katma değerli seçenekler: ÜCRETSİZ DFM, Çevrimiçi fiyat teklifi ve sipariş sistemi.

PCBSINO PCB assembly electronic product manufacturing
SMT Montaj Süreci

PCBSINO, Baskılı Devre Kartı Montajında uzmanlaşmıştır

PCBSINO her zaman PCB ve PCB tertibatlarında (PCBA) uzmanlaşmıştır ve yetenekli ekibimiz, ne kadar basit veya karmaşık olursa olsun, ürününüzün gerektirdiği şekilde PCB/PCBA'yı geliştirmenize ve birleştirmenize yardımcı olabilir.

BOM components sourcing IC warehouse stock Shenzhen Hongkong
Hızlı BOM Tedarik

Mantıklı elektronik bileşen tedarik zinciri çözümleri ortağı

Sizin için zamandan ve emekten tasarruf edin, orijinal bileşenler IC distribütör şirketi, Hızlı BOM listesi teklifi ve temini, Parça tedariki, Hongkong, Shenzhen, Çin'de depo yeri bulun.

Electronic function test services
PCBA Fonksiyon Testi

Nihai paketten önce işlev testi ve denetimi

Genellikle vaat edilen teknik ürün özelliklerinin karşılandığının kanıtı ile ilgilidir. Gerekli elektriksel güvenlik testlerine ek olarak, ilgili fonksiyon testleri de gereklidir.

BOM components sourcing warehouse stock
7/24 Destek, dünya çapında nakliye

Elektronik Bileşenler stoğu, Tedarikçiler tek bir kolay İşlemde

Altı avantaj / merdiven fiyatı yok / bölünebilir ve parça parça satılabilir / toplu fiyata gönderilen numuneler vb. Destek eksikliği, durdurulan, aralık dışı, soğuk, kontrollü bileşenler tedarik hizmeti, malzeme eksikliğinizi giderir

PCB design layout services
PCB Devre Tasarımı ve Düzeni, Devre Hata Ayıklama

PCBSINO, şemanızı montaja hazır bitmiş bir PCB'ye dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Felsefemiz / Sizinle nasıl çalışıyoruz; PCB Düzeni iki yönlü bir süreçtir. Sizinle bizim aramızdaki etkili iletişim, başarılı bir projenin anahtarıdır. Soru ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, www.pcbsino.com

Toplantı

YARDIM ETMEK İÇİN BURADAYIZ

Elektronik Üretim Hizmetleri

Divider Image

ISO 9001 ve 14001 sertifikalarına uygundur. Tüm tesisler, belirli endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için ISO 13485 veya TS 16949 sertifikalıdır.

SMT'nin yanı sıra BOM parça tedariği de yapıyoruz. BGA'lar, CGA'lar, QFN'ler, DFN'ler, CSP'ler ve SON'lar da dahil olmak üzere hemen hemen her türlü cihazı yönetme kabiliyetine sahibiz. Montaj hizmetlerimiz süreç odaklı ve yüksek kalitede olup mümkün olan en iyi tekrarlanabilirliği sağlar. En önemlisi-- hem PCB Tertibatı hem de bileşen parçaları tedarik ihtiyaçlarınız için tek bir irtibat noktası ile, zamanında teslimat ve üstün müşteri hizmeti konusunda daha emin olacaksınız.

Video oynatmak

Planlarınızı Gerçeğe Dönüştürün

Elektronik üretim planınız var. Bir formülünüz var. Pazara getirmek istediğiniz bir ürün için bir fikriniz var. Bu planı gerçeğe dönüştürmek için ortağınız biziz.

PCBSINO, ABD, Çin ve Tayland'da PCB Elektronik üretiminde (EMS) liderdir. PCB üretimi, Anahtar teslimi montaj ve elektronik Bileşenler Tedarik ve Dağıtım Hizmeti konusunda uzmanız.