Home /

Przedsiębiorstwo Produkcji Elektronicznej, Montaż PCB Chiny

Firma świadcząca usługi produkcji elektronicznej na zlecenie, produkcja zespołów PCB, montaż Pick and Place SMT, ogromny magazyn IC / rezystor / kondensator Zlokalizuj w Hongkongu, Shenzhen, Chiny, usługi pozyskiwania części komponentów BOM.

flexible PCB manufacturing
Dostawca elastycznych PCB wysokiej jakości

Niski koszt - Quick Turn - wysokiej jakości masowa produkcja Flex PCB

PCBSINO oferuje elastyczne usługi produkcji PCB o wysokiej niezawodności. aby być całkowicie zgodnym z twoimi wymaganiami. Opcje wartości dodanej: BEZPŁATNY DFM, wycena i system zamówień online.

PCBSINO PCB assembly electronic product manufacturing
Proces montażu SMT

PCBSINO specjalizuje się w montażu płytek drukowanych

PCBSINO zawsze specjalizuje się w zespołach PCB i PCB (PCBA), a nasz wykwalifikowany zespół może pomóc w opracowaniu i złożeniu PCB/PCBA zgodnie z wymaganiami Twojego produktu, bez względu na to, jak proste lub złożone.

BOM components sourcing IC warehouse stock Shenzhen Hongkong
Szybkie pozyskiwanie BOM

Partner w zakresie rozwiązań łańcucha dostaw komponentów elektronicznych, który ma sens

Oszczędzaj czas i wysiłek, firma zajmująca się dystrybucją oryginalnych komponentów IC, szybka wycena i zakup listy BOM, zaopatrzenie w części, lokalizacja magazynu w Hongkongu, Shenzhen, Chiny.

Electronic function test services
Test funkcji PCBA

Testowanie funkcji i kontrola przed ostatecznym pakietem

Zwykle chodzi o dowody na to, że obiecane właściwości techniczne produktu są spełnione. Oprócz wymaganych testów bezpieczeństwa elektrycznego konieczne są odpowiednie testy funkcjonalne.

BOM components sourcing warehouse stock
Wsparcie 24/7, wysyłka na cały świat

Magazyn komponentów elektronicznych, dostawcy w jednej łatwej transakcji

Sześć zalet / brak ceny drabiny / można rozbić i sprzedać fragmentarycznie / próbki wysyłane po cenie hurtowej itp. Niedobór wsparcia, wycofanie, poza zasięgiem, zimna, kontrolowana usługa dostarczania komponentów, rozwiąż niedobór materiałów.

PCB design layout services
Projektowanie i układ obwodów PCB, debugowanie obwodów

PCBSINO może pomóc w przekształceniu schematu w gotową płytkę PCB gotową do montażu.

Nasza filozofia / Jak pracujemy z Tobą; Układ PCB to proces dwukierunkowy. Skuteczna komunikacja między Tobą a nami jest kluczem do udanego projektu. Czekamy na Twoje pytania i sugestie.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt, www.pcbsino.com

Montaż

JESTEŚMY TUTAJ, ABY POMÓC

Usługi produkcji elektronicznej

Divider Image

Zgodny z certyfikatami ISO 9001 i 14001. Wszystkie zakłady posiadają certyfikat ISO 13485 lub TS 16949, aby sprostać specyficznym potrzebom branży.

Zajmujemy się pozyskiwaniem części SMT oraz BOM. Jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie każde urządzenie, w tym wszystkie typy BGA, CGA, QFN, DFN, CSP i SON. Nasze usługi montażowe są zorientowane procesowo i wysokiej jakości, dające najlepszą możliwą powtarzalność. Co najważniejsze — dzięki jednemu punktowi kontaktowemu zarówno w zakresie montażu PCB, jak i pozyskiwania części składowych, będziesz mieć większą pewność dostaw na czas i najwyższej jakości obsługi klienta.

Odtwórz wideo

Urzeczywistnij swoje plany

Masz elektroniczny plan produkcji. Masz formułę. Masz pomysł na produkt, który chcesz wprowadzić na rynek. Jesteśmy Twoim partnerem w realizacji tego planu.

PCBSINO jest liderem w produkcji PCB Electronic (EMS) w USA, Chinach, Tajlandii. Specjalizujemy się w produkcji PCB, montażu pod klucz oraz usługach pozyskiwania i dystrybucji komponentów elektronicznych.